ecakir07 kardeşimizin annesi HAKKa yürümüştür

Tebrik ve Taziyeler buraya.
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

ecakir07 kardeşimizin annesi HAKKa yürümüştür

Mesaj gönderen nur-ye »

ecakir07 kardeşimizin annesi HAKKa yürümüştür.
acakir77 ve ecakir07 kardeşlerimizin annelerine ALLAHu Zü'l-CeLÂLimizden mağfiretini niyaz ederiz.
Makamı Resûlullah SALLallahu aleyhi ve SELLem efendimizin yüreği olsun.
HaKK celle celâlihu Yâr ve Yardımcısı olsun..
Geride kalanlarına sabırla ve hayırla anmak nasib eylesin إِن شَاء اللَّهُ
Resim
Kullanıcı avatarı
sev-guzel
Özel Üye
Özel Üye

Re: acakir77, ecakir07 kardeşlerimizin anneleri HAKKa yürümü

Mesaj gönderen sev-guzel »

ALLAH Celle CeLâluhu Rahmet Eylesin, Mekanı Cennet Olsun.
Geride kalanlara Sabırlar dileriz, inşallah!
Resim
Kullanıcı avatarı
aksiseda
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen aksiseda »

Allah cc. rahmetler eylesin. Sevenlerine ve sevdiklerine sabırlar ihsan eylesin inşaALLAH...

- Onlar başlarına bir musibet geldiği zaman: «Biz Allah'a aidiz ve sonunda O'na döneceğiz.» derler. (2/156)
Resim
fatmabatı
Dost Üye
Dost Üye

Mesaj gönderen fatmabatı »

merhumeye Allah'tan gani gani rahmet, geride kalanlara sabr-ı cemil niyaz ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
tahaakb
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen tahaakb »

ALLAH Celle CeLâluhu Rahmet eylesin, Mekanı Cennet Olsun.
Kardeşlerimize sabırlar dilerim.
Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Hakan »

Allah rahmet eylesin. Merhametine nail eylesin. Muhatab kabul eylesin. Mekanını cennet eylesin inşaallah...
Allah cc. yâr ve yardımcısı olsun.
Başınız sağ olsun!.

Sabrınızı daim eylesin inşaallah...
Resim
Kullanıcı avatarı
Gul
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Gul »

Allah celle celâluhu rahmet eylesin, yakınlarına sabrlar versin inşallah.
Hakk'ta Hakk'tan, Hakk'a, Hakk'la... Ebeden daimen inşaALLAH
Resim
Kullanıcı avatarı
Gariban
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Gariban »

" inna lillahi ve inna ileyhi raciûn: «biz Allahınız ve nihayet ona döneceğiz» "
Allah Celle CelâliHu Rahmetine garketsin, kalanlarına sabr ihsan etsin. Kabrini nur ile doldursun inşaeALLAH
Resim
Kullanıcı avatarı
gullale
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen gullale »

Resim
ecakir ve acakir kardeşlerime RABBimden sabır, tahammül îmanlı uzun ömür niyaz ederim.

Vuslat rucuuları, kalan BİZlerin BİLmek BULmak OLmak ve YAŞAmak seyr u sulûkunda idrâkimizin önemini gösteriyor.

Dünyâ günleri fenâya erici. Emellerimiz Ecelimizi unutturmaya, uzaktaki Ecel idrâkimiz yakındaki Emel gafletimiz ile bulunduğumuz gaflet hâlimizden çıkarak RIZÂULLAHa uygun YAŞAmamız nasîb ola...

Rasûlullah sallallâhu aleyhi ve sellem efendimizin İZinde RIZÂsında fe sebbit ekdâmenâ OLalım, in şâe ALLAH!

RABBİr-RAHÎM'imden merhûmeye CeNNet selâmeti, hoş kabûl ve mağfire buyurmasını niyaz ediyorum...

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
tamersah tarik
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen tamersah tarik »

" inna lillahi ve inna ileyhi raciûn: «biz Allahınız ve nihayet ona döneceğiz» "
Allah Celle CelâliHu Rahmetine garketsin, kalanlara sabırlar ihsan etsin insaALLAH
Resim
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen kulihvani »

ecakir07.. elif elif yürekli/inançlı/amelli değerli kardeşimiz de, her can taşıyan ANNeler gibi vakti geldi ANNesini HaKK Teâlâ Ebediyyetine uğurladı, muhammedinur ÂİLesi olarak; kendisine.. BUrası BUrsaya ayak bastığım günden beri BİZ BİR-iZi BİRlikte doyadoya yaşadığımız yiğityürek acakir77 çakırcanıma ve geride kalan yaşlı Hacı Babamıza ve de tüm âilesine sıhhat ve seLÂMet, bu ÂLemden ayrılan ÂLİYE ANAya sonsuz rahmetler dua ederiz.. ALLAH celle celâlihu, GEÇenlerimizi-GELenelrimizi ve bİZleri Resûlullah sallallallahu aleyhi vesellemin RaHMetinde ebedî kılsın inşae ALLAHu Teâlâ..
Resim
Kullanıcı avatarı
HAYY-DOST
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen HAYY-DOST »

Geride kalanlara, SABIR ve SELAMET, ölen CANlara, ALLAH tan ebedi RAHMET diLerim...
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmed
Admin
Admin

Mesaj gönderen Ahmed »

Taziye dileklerini ileten/iletemeyen tüm canlarımıza teşekkür eder, Cenab-ı Allah'tan kalan ömürlerimizi hasbi hizmetle sırat-ı müstakimde, Rasullullah sallallahu aleyhi vesellemin İZinde hayr etmesini ve tüm geçenlerimize rahmet etmesini niyaz ederim, inşallah!

'' Allahümme salli ve sellim ve bârik alâ seyyidinâ Muhammedin Abdike (Muhammedîyyeti) ve Nebîyyike (Mahmudîyyeti) , ve Rasülûke (Ahmedîyyeti) ve Nebîyyi’l-Ümmiyi (Habibîyyeti) ve alâ âlihi, ehl-i beytihi vessahbihi ve ümmetihi... ''
***"En Kötü KÖRlük, gÖZünü GÖRmeyiştir!.." Kul İhvani
Kullanıcı avatarı
Hacer
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen Hacer »

acakir ve ecakir kardeslerime ALLAH celle celalühu den sabır geçmişlerine rahmet dilerim...
Resim
Kullanıcı avatarı
aNKa
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen aNKa »

Merhumeye Allahü zü'l Celali ve'l İkramdan rahmet diler, Ahmet abim ve ailesine baş sağlığı ve sabrı cemil dua ederim.
Mekanı cennet olsun inşaallah.
Resim
Kullanıcı avatarı
turguthan
Üye
Üye

Mesaj gönderen turguthan »

Allah merhumeye gani gani rahmet etsin kıymetli kardeşlerimede başsağlığı dilerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
ecakir07
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ecakir07 »

Değerli Canlar, değerli hocam, ablalarım abilerim, güzel dualarınız ve desteğiniz için yüce rabbim sizlerden gani gani razı olsun. Ben ömrümde belkide önüne geçemediğim ya da geçmeyi hiç denemediğim dik duruşum yüzünden hiç boynumu bükmüş ya da hiç yüzümü önüme düşürmüş kul değildim. Mevlam güzel anacığımı imrenilecek güzellikte ve pek az kimseye nasip olcağını düşündüğümüz şekilde yanına alınca, ne sağlam kanadım, ne ayakta duracak dizlerimde bağ, ne gözlerimden akacak yaş bulabildim kendimde. Ama insanlar ne ekerlerse onu biçerler denir ya, kapımız günlerce hiç kapanmadı, duamız hiç dinmedi okunmayan Kuran'ımız, çekilmeyen tesbihimiz kalmadı,Elhamdulillah. Hem duamızla hem eşimiz dostumuzla hem rabbimin rahmet bereketleriyle taclandı cemiyetlerimiz çok şükür. Mevlam cümlemize de böylesi güzel hayırlar ve rahmetler nasip etsin İnşAllah. Tekrar yazan yazamayan cümle BizBiriz canlarımıza Es selam ve duarımızla...
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Re: ecakir07 kardeşimizin annesi HAKKa yürümüştür

Mesaj gönderen nur-ye »

acakir77 yazdı:Geçmişle gelecek imkansız gibi
Şimdi, Anam-babam elimden eli kaymış gibi
Bin bir nefes yarım kalmış gibi
Bir yel esip geçmiş gibi...

Emeller gönlü sarmış çepeçevre
Kayan gözler yukarı bakarken
Eli elimden kayıyor gibi

Sıra bekleyen başaklar gibi
Orak tırpanı sallar gibi
Ellerim kayıyor ellerinden
Dizlerim taşımıyor artık bedenimi
Başım eğik son kez selam eder gibi
Anılar hey Goca DÜNya!

aksiseda yazdı:Değerli acakir77 kardeşim, bir kez daha Allah(cc)' tan annenize Rahmet, geride kalan sevenlerine ve sevdiklerine
sabırlar ihsan eylemesini dilerim.

Bugün sizin yaşadığınızı yirmi üç sene önce ben yaşamıştım.
Yirmi üç sene çok uzun bir zaman gibi algılanabilir ama yaşadıklarımın üzerinin küllenmesi için yeterli olmadığını biliyorum.
Ölüm, o güne dek hep başkalarını bulan bir şeydi benim için.O nedenle bir türlü inanasım gelmemişti anamın öldüğüne.
Ağlamamıştım bile... Ta ki üç gün sonra okulda Hocam; "Halim neyin var?" diye soruncaya kadar...
"Halim, neyin yok?" diye sormalıydı belki de; Neyim varsa hepsi yok olmuştu çünkü...
Ne aklım kalmıştı ne fikrim... Ne umudum ne hayallerim... Bir daha asla anama uzanamayacaktı ellerim...

O zaman başlamıştım ağlamaya... Sözler düğümlenirken içimde... Bir türlü dile getirmeye güç yetiremediğim sözler.
Çünkü söylesem; O AN' a dek inanamadığımla, inanmak istemediğim gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktım.
Olan, benim yok saymamla yok olmuyordu... Var sanmamla da var olmayacaktı...
"Anam öldü!" dedim... Oysa ölen bendim... Hayata dair hiç bir şeyim kalmamıştı çünkü...

Yeri doldurulamaz o boşluk ince bir sızı olarak hep kalıyor insanın bir yanında...
O nedenle neler hissettiğinizi anlayabildiğimi zannediyorum kendi yaşadıklarımı anlayamamış olsam da...

Belki dedim yalnız olmadığınızı bilmek gönlünüze iyi gelir...

Muhammedi Muhabbetlerimle...

acakir77 yazdı:Dualarınıza ve desteğinize teşekkür ederim aksiseda kardeşim. BİZim nezdimizde tüm ana-babasını Rahmet Alemine uğurlamışlara Rabbimden başsağlığı ve sabırlar dilerim, inşallah!

Yalnızlıktan değil de; Çok şükür BİZ-BİR-İZ, can Hocamın da dediği gibi "kayda geçsin diye", kırkta bir esmiş bize de bir yel!..

Sağlıcakla kalın inşallah!
Mesaj Gönderilme zamanı: 03 Haz 2013 09:37
Resim
Kullanıcı avatarı
HAYY-DOST
Özel Üye
Özel Üye

Re: ecakir07 kardeşimizin annesi HAKKa yürümüştür

Mesaj gönderen HAYY-DOST »

KARDEŞİMİZ, HERNEFS ÖLÜMÜ TADACAKTIR..HAYATIN DA ÖLÜMÜNDE SAHİBİ OLAN SÖYLEMİŞSE.. HEPİMİZ YAŞAYACAĞIZ, TIPKI YAŞAYAN YAKINLARIMIZ GİBİ...ALLAHCC HAYATIN DA ÖLÜMÜN DE GÜZELİNİ NASİBEYLEYE CÜMLEMİZE...YÜREĞİNE İNŞİRAH, NEFSİNE SABIR DİLERİM...RAHMETİNE GARK EYLESİN, GAFUR-U RAHİM OLAN MEVLÂMIZ, MUHTEREM ANNENİ İNŞAEALLAH...KABRİ "CENNET BAHÇELERİNDEN BİR BAHÇE, MEKANI DA CENNETİN KENDİSİ OLSUN..AMİNN. İNŞAEALLAH...ANNENİ YENİDEN YÂD ETMİŞ OLDUK AHMET ÇAKIR KARDEŞİM...EL- FATİHA HEDİYEMİZ OLSUN TEKRAR İNŞAEALLAH...

Resim
Resim

“Tebrik ve Taziye” sayfasına dön