Dualarınızı bekleriz.

Kullanıcı avatarı
tahaakb
Özel Üye
Özel Üye

Dualarınızı bekleriz.

Mesaj gönderen tahaakb »

Es Selâm

Öncelikle Cumamız mübârek olsun ALLAH (c.c) Hak ve hayr lar versin..
Bizler daima ALLAH (c.c)’ya iyi ve kötü zamanlarımızda dua etmeliyiz ve ediyoruz çok Şükür..
Bu zamanlarda da üzerimde olan maddî, manevî, sıkıntılarımdan kurtulmam için,
Peygamber Efendimizin (sav.): "En çabuk kabul edilen duâ, mü'minin mü'mine duâsıdır" hadisi şerifince dualarınızı istirham ederim...
Kullanıcı avatarı
der-ya
Özel Üye
Özel Üye

Re: Dualarınızı bekleriz.

Mesaj gönderen der-ya »

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.

Allah'ım, her zorluğu kolaylaştırmakla bana lütufta bulun.
İki hükmünden en hayırlısını benim için tercih et. Benim için takdir ettiğini hayırlı eyle. Öyle ki geciktirdiğin şeyin acele gelmesini, acele getirdiğinin de gecikmesini istemeyeyim.
Senden doğru yolda kararlılığı istiyorum. Verdiklerine şükretmeyi istiyorum. Doğru bir dil selim bir kalp istiyorum.
Allah'ım. Beyaz elbise kirlerden temizlendiği gibi, kalbimi günahlardan temizle. Kalbimi iki yüzlülükten, eylemlerimi gösterişten, dilimi yalandan, gözümü vefasızlıktan temizle.
Şüphesiz Sen gözlerin hainliğini ve kalplerin sakladığını bilirsin.

Allah'ım, bize düşmanlık edenlere karşı bize yardım et. Bize dini musibet verme.
Dünyayı en büyük kaygımız ve ilmimizin son hedefi yapma. Bizi, bize acımayanların saldırılarına teslim etme.

Allah'ım, yalnız Sana teslim oldum. Yalnız Sana inandım. Yalnız Sana güvendim. Yüzümü yalnız Sana çevirdim.
Bana sevgini ve sevgisi Senin katında fayda verecek kimselerin sevgisini nasip et.

Allah'ım, acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, düşkün ihtiyarlıktan, kalp katılığından, gafletten, başkasına yük olmaktan, miskinlikten Sana sığınıyorum. Fakirlikten, inkârcılıktan, nankörlükten, günahkârlıktan, gerçeğe ters düşmekten, ikiyüzlülükten, işitsinler diye iş yapmaktan Sana sığınırım.

Allah'ım, hoşnutken de, öfkeli iken de, içten ve samimi söz söylemeyi Senden diliyorum.
Fakirlikte de, zenginlikte de, iktisatlı olmayı Senden diliyorum.

Allah'ım, Senden tükenmeyen bir nimet diliyorum. Senden bitmeyen bir sevinç diliyorum.

Allah'ım bu güzel duayı BİZİm için kabul buyur..
Âminnn!.
En son der-ya tarafından 26 Mar 2016, 06:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Eğer göğün yedi kat üstüne çıkmaksa niyetin, Aşktan güzel merdiven bulamazsın.
Eğer aşkı bulmaksa niyetin, Aramadan duramazsın. -
Yunus Emre.k.s
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Re: Dualarınızı bekleriz.

Mesaj gönderen kulihvani »

Resim

Es-SeLâmu aLeykum ve RahmetuLLâhi ve Berekâtuhu.

EÛZU BİLLÂHİ MİNE'ş- ŞEYTÂNİ'r-RACÎM
Bİ'SMİ'LLÂHİ'r- RAHMÂNİ'r- RAHÎM!..

Tevbe İstiğfar AntivirüsüMüz:
Subhâneke allahümme ve bi hamdike, eşhedu en lâ ilâhe ente vahdeke lâ şerike leke estağfiruke ve’etubileyke!. Ve'l- HaMduLiLLÂhi RaBBi’l-ÂLeMîNnn!.

MuhaMMedî SALL-ü-SELL DUÂmız::
Yâ Rabbu'l- âlemin celle celalihu!. Yâ Rasûllallah sallallahu aleyhi ve sellem istecertu.

Es Salâtu ve’s- Selâmu aleyke Yâ Rasûlullah sallallahu aleyhi ve sellem!

Allahümme ve sellim ve bârik alâ seydina MuhaMMedin nuru'z- zât, sırrı sarii fi'l- cemîl esmâyı ve's- sıfat. Bi adedike ilmiken dâimen kesiren mubâreken tayyiben fihi Yâ Rabbu’l- Âlemin!.

Esselâtu ve’s- selâmu aleyke Ya Habiballah SALLallahu aleyhi ve SELLem.

Allahümme salli ve sellim ve bârik ala seyyidina MuhaMMedin nuru’z- zâtı’s- sırrı sarii’ fî cemii’l- esmâi ve sıfat ve adedi dâimen ebeden kesiran mubâreken tayyiben fîh..

Es selâtu ve’s- selâmu aleyke yâ seyyidi’l- evveline ve’l- âhirin.. ve'l- hamdülillâhi rabbü'l- âlemîn.

Allahümme salli alâ seyyidinâ MuhaMMedin ve alâ âli seyyidinâ MuhaMMedin bi adedi külli dâin ve devâin ve bârik ve sellim aleyhi ve aleyhim kesîran kesîra.”
Salaten tekunu leke rıdâen Yâ Yâ Rabbu'l- âlemin!
Salâten tekunu li hakkıke edâen Yâ Rahmetenli'l- âlemîn!.

Subhâneke Allahümme ve bi hamdike eşhedu en lâ ilâhe ente vahdeke lâ şerike leke!. Estağfirruke ve etevbileyke!. El hamdü lillâhi rabbi’l-âlemîn!

Allahümme innî esseluke’l- affe ve’l- afiyeh fi’d- dini ve’d- dünyayı ve’l- âhireh,
ALLAHümme bî setrike'l- CemîL!
ALLAHümme bî setrike'l- CemîL!
ALLAHümme bî setrike'l- CemîL!.

Yâ Hayyu Yâ Kayyûm Yâ Ze'l-celâlî ve'l-ikrâm Yâ ALLAHu bike tâhassentü ve bi abdike ve Resûlîke Seyyidinâ ve Mevlânâ MuhaMMedin Sallalâhu Teâla aleyhi vesellim istecertü..
Allahümme innî eselûke Yâ RAHMÂNu Yâ RAHÎMu bi esmâike'l-izâmi. Ve melâiketike'l- kirâmi. Ve Resûlîke aleyhim efdalü's- salavâti ve etemmü's- selâmi. Ente'l- mahnî bilemhati ehl-i Bedrin velâ mâhatihim ve tenfahni bi nefâhatihim bi hakkihim aleyke YÂ RABB!..

ALLAH ALLAH ALLAH RaBBi!.
Lâ uşrike bihi şey’en veLâ Havle VeLâ Kuvvete İLLâ BilLLahi’l- ALîyyü’l- Azîm.
Es salâtu ve’s- selâmu aleyke Yâ RasûLuLLah sallallahu aleyhi ve sellem istecertü..

Resim
Resim
Resim

bî-RAHMetike yâ erhame'r- Rahîmiyn!
bî-RAHMetike yâ erhame'r- Rahîmiyn!
bî-RAHMetike yâ erhame'r- Rahîmiyn!.
İrhamNÂ yâ RABBBeNâ ceLLe ceLÂLihuu!..

Âmin Yâ Latîf Yâ Kerîm ALLAH celle celâluhu!
Âmin Yâ Rahîm Yâ Vedûd ALLAH celle celâluhu!
Âmin Yâ Fettâh Yâ Gaffâr ALLAH celle celâluhu!
Âmin Yâ Settâr Yâ ALLAH ALLAH celle celâluhu!..

Âmin... Âmin... Âmin... Âmin!.. Yâ Muîn Celle Celâluhu.

Resim
Resim

“Dua Köşesi” sayfasına dön