Tanışma

Kullanıcı avatarı
sultan
Yeni Üye
Yeni Üye

Tanışma

Mesaj gönderen sultan »

Es Selamun Aleykum
Siteyi yeni buldum zevkle takip etmekteyim.Bu yolda çok yeniyim öğrenecek bilecek çok şeyim var. Sizlerden bu gelişimimde destek bekliyorum. Herkesi sevgiyle selamlarım...
Kullanıcı avatarı
MINA
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen MINA »

ve aleyküm selam
gönüll kervanınıza hoşgeldiniz inş...

sevgiyle...
''Ve Allah'a Sımsıkı Sarılın...''

Hacc / 78
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen kulihvani »

Cuma günümüze ve Hasbi hizmet BİZ-BİR-İZ Yolculuğumuza hoş geldiniz,
Değerli sultan kardeşimiz.
Muhammedi Muhabbetle hayırlı olsun..
Resim
Kullanıcı avatarı
dibbace
Saygın Üye
Saygın Üye

Mesaj gönderen dibbace »

Celimsiz,kücük bir kiz cocugu sokagin kösesinde oturmus;yieyecek veyahut para alabilecegi umuduyla dileniyordu...Üzerinde yirtik pirtik elbiseler vardi...Yüzü gözü ise kir icindeydi...Cocugun perian bir hali vardi...

Kiz dilenirken,sokaktan genc,saglikli,iyi giyimli,zengin görünümlü bir adam gecti...Kizi farketti ama belli etmemek icin dönüp bakmadi...Genis ve lüks evine,konfor icinde yasayan ailesinin yanina geldiginde,cok güzel hazirlanmis enfes yemeklerle donatilmis bir sofra onu bekliyordu...Sofraya oturacakken birden az önce sokakta gördügü kiz hatirina geldi...icten ice duygulari bu duruma itiraz ediyordu...

Sonra bir amaannn cekerek,bunun sorumlusu ALLAH dedi ve kolay yolu secerek ALLAHi sucladi...Böyle durumlarin varolmasini dileyip,izin veren o degilmiydi...?icinden:

-Böyle birseyin olmasina nasil müsade ediyorsun?Neden o kücük kiza yardim icin birseyler yapmiyorsun?diye yakinmaya basladi...

Biraz sonra ruhunun derinliklerinden gelen su sesi isitti:

-Yaptim;Seni Yarattim...!!!
------------------------------------------------------------------------------------

Yolun hep basindaymis gibi hissetmeniz ve ögreneceklerinizin hep cok olacagini bilerek yasamaniz dilegiyle...

Hosgeldiniz Efendim...
Kullanıcı avatarı
habibi
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen habibi »

Hoş geldiniz ....

MEVLAM yüreginizdeki arayışı buldursun inşALLAH...
Kullanıcı avatarı
Gariban
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Gariban »

Ve Aleykümselam Hasbi Hizmet kervanımıza hoş geldiniz kardeşim. SAV'in yüreğinde BİZlik ve BİRlik içinde hasbi hizmetlerinizi bekleriz inşaallah. Hepimizin öğrenecek çok şeyi var, zaten öğrendim demek ilerlemeye son vermektir burada.

Selam sevgi ve Muhammedi Kardeşlikle
Gariban
Resim
Kullanıcı avatarı
nafile
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen nafile »

Gönlün,gönlümüz SULTANa kavuşsun inşallah

Bulunana , buldurana şükürler olsun

Hoş gelmişsiniz kardeşimiz.

Yolun açık olsun
HAYYatta hiçbir şey nafile değildir.
Her şey ama her şey NÂFİdir,
BİR HİKMET'e tâbidir...
Kullanıcı avatarı
canan
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen canan »

Sevgili Sultan
Hoşgeldin adın gibi gönül sultanına kavuşup bu yolda ayagın sağlam bir basışla bastırdığı kayma ve sapmalardan uzak RESULULLAH ın izin ce gidenlerle beraber aynı safta ve araya şeytanın giremeyeçeği sıklıkta birleştirdiklerinden olmayı tüm kalbimla ALLAH tan dilerim.Nasıl bir çaba ile öğrenmeye çalıştığını görüyorum biliyorum.Dilemeseydi dilemeyi vermezdi Yaratan! Seni kalpten kucaklar candan sevgilerimi sunarım...
Hoşgeldin Hoşgörmüştün...
Muhammedi Muhabbetle...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/sg_1.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
gullale
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen gullale »

Can Sultan kardeşimiz, Hamd ola O yüce SULTANa ki siz ve sizin gibi gönül Sultanlarının buluştuğu, biliştiği, oluştuğu Muhammedinur sitesinin BİZ BİR-İZ ailesinde tanış kıldığı, SALL sırrına yol açtığı, Muhammed Mustafa sallallahu aleyhi ve sellem efendimizin sancağı, muhabbeti, vesilesi ile bileşik kaplar misali seviyelenmemize ikram ve ihsan buyurduğu için. Canancanımın sarı gelinimizin gönül pınarlarından akan muhabbet ve hayranlık pınarı ile sizi de aramızda bulmaktan mesrurum. Ne mutlu ne kutlu BİZlere ki RABBIMIZA SALL kılınmaya Muhammedinur kapısını buldurmuş, kapı önünde İÇeri girmeye sıralanmışız. Lâzım ve lâyık görülmemizi, buyur edilmemizi, onurlu konuklar olarak şad edilmemizi, Munır DERMAN doktorumuzun himmeti ile başka diyarların havasını teneffüs edebilmemizi, HAKKtan gelen şerbeti içip EL-HAMDU LİLLAH diyerek kanmamızı, Ali kaddesallahu vechehu ile edeb ta'lim edip, Resulullah sallahu aleyhi ve sellem efendimizin şefaatine cümleten mazhar olmamızı niyaz ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
aNKa
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen aNKa »

Ve aleykümes-Selam Sultan kardeşimiz
Kendi gönül sitenize hoş geldiniz.
Bu hasbi hizmet kervanının yolcuları olan BİZler BİRlikte İlahi ilim öğretimi ve Muhammedi edeb eğitimindeyiz Rasulullah (s.a.v.) Efendimizin İmamlığı ve Rehberliğinde...
En çok bilenimiz az bilenlerimize sadece hizmetçidir ki bu da Efendimiz (s.a.v.) in adına, hesabına ve şerefinedir...
Elden gönülden geldiğince değerli katkı ve paylaşımlarınızla inşaallah el ele, gönül gönüle Muhammedi muhabbette oluruz...
Muhammedi mutlulukla..
Resim
Kullanıcı avatarı
sultan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sultan »

Gerçekten hoş buldum hoş gördüm .Muhammedi muhabbetinizden karşılamanızdan büyük haz aldım ,cesaretlendim herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Muhammedi muhabbetimiz daim olsun inşallah.saygılar
Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Hakan »

Ve aleyküm selam Sultan kardeşim...

Rasulullah sav. in hizmet kervanına hoş geldiniz. BİZ BİR İZ hamd olsun. Hizmetçilik esaslarını zevk etmekteyiz. Hizmeti sunmada Rasulullah sav. in EDEBiyle cem olup gönülden çaba sarf etmekteyiz...

Paylaşımlarınızdan zevkleneceğiz inşallah

Muhammedi Muhabbetlerimizle...
Resim
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

kul İhvani yazdı: SULTANIM II

Derdi zevk eyleyen çile
“Sırr” söz ile gelmez dile
Dönenle- Döndüren bile
Merkezinde mil Sultanım…

Âşıklar aşka hâmildir
“Kün! Fe yekun”a kâmildir
Şe’en-i şah’a âmildir
Süveydâsın sil Sultanım…

“Yâr-Ağyâr” görünmüş Dilber
“Belâ!..”lar sürünmüş Dilber
Gönlümü bürünmüş Dilber
Nefis-Beden çul Sultanım…

Hayr ü Şerri “Fark”a geldim
Tevhidinde “Terk”e geldim
Fenâ buldum “Gark”a geldim
“Bekâ”sında bul Sultanım…

.
Fatmatü’z-Zehra nefesi
Ehl-i Beyt’in Âli Sesi
Dost Muhammed halifesi
Kul İhvâni KUL Sultanım…

10.10.1991 14:37 dr..

Ve aleyküm ES SELAM
Sultan kardeşim GÖNÜL GEMİSinde bereketli yolculuklar dilerim.

MUHAMMEDİ MuHABBetlerimİZle!....
Resim

“Tanışalım mı? ~Hoş geldiniz~” sayfasına dön