ZAHİDZENDERUN KARDEŞİMİZ HAKK'a YÜRÜDÜ

Tebrik ve Taziyeler buraya.
Kullanıcı avatarı
anlamak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Re: ZAHİDZENDERUN KARDEŞİMİZ HAKK'a YÜRÜDÜ

Mesaj gönderen anlamak »

Zahid'im Nefesim AYTÜL CAN'IM...
O kADAR inanamadım ki seni kaybettiğimize gece şaşkına döndüm sana bir sürü şey yazdım. Bak sana herkes neler yazmış ben bu kadar yazamayacak haldeyim. Varlığımı birliğimizi anlamama vesile olan bana nefes olan, hayat veren sesini nefesini bir daha duyamayacak olmak beni öyle üzüyorki...Aytül, halimi görsen yine o müzip sesinle kendine gel salma kendini derdin eminim...
Ahh benim AŞK arayan nefesim...Sen AŞKINA vardın biz buradayız hala...Aytül, herkese ne güzel şeyler bırakmışsın ki tüm gün senin sesini duymak için geçmişteki konuşmalarımızı hatırlayıp sesini duymak istedim..ve çok üzülüyorum sesini bir daha duyamayacağım ve sesini unutacağım diye...ahhh sesi güzel kendisi güzel canım benim...barbaros abim yazmış ya beraber şarkı türkü dinler ne günler geçirdik...aytül, napıcaz sensiz...ben hayatımdaki en değerli insanı kaybettim...senden daha değerli biri yok hayatımda...varlığımın nefesimi sana borçluyum...yoksa yaşayan bir ölüydüm ben...sen uyandırdın beni uykudan...aytül, hala inanamıyorum...Allahım beni affetsin ama bak büyüyemedim yine çocukça şeyler yazıyorum...hala aklım başımda değil.....canım nefesim...ne olacak bize...biliyorum sen çok mutlusun oralarda...ve bizi orada da yalnız bırakmazsın inşallah...yoksa unuturmusun bizi...hani sen çıkamazdın dışarı da ben çıkacağım zaman süslendin de dışarı çıkıyorsun dimi derdin...aytül, süslenip seni görmeye geleceğiim ama o kadar utanıyorum ki....ahhh kalbim dayanamayacak sanıyorum...seni görmek için geleceğim dediğimde hep hayır dedin...hastanede bile gelme dedin...ben de seni dinledim salak gibi gelmedim yanına...o kadar pişmanım ki keşke gelseydim...seni görmeden göçtün gittin...aytüüll, çok üzülüyorum çok...ben daha büyümedim ki beni koyup gittin buralarda...bana ne çok kızardın artık koca adam oldun herşeyi de biliyorsun dil bi karış..kendi başının çaresine bakmayı öğren dedin de bak bir gittin yıkıldım hemen...anlattıkların söylediklerin hepsi bir bir aklıma çakılı..ben şimdi onlarla yaşayacağım ama ya yaşayamazsam onları....ahh nefesim nefessiz kaldık burada...
sevgili muhammedinur canlarım, gerçekten ben ne yapacağımı bilemiyorum..aytülün yokluğu vefatı beni altüst etti...şimdi neredeyim hangi zamanı yaşayacağım..o kadar çok şey var ki onunla yaşamak istediğim hiç birini yaşayamadan gitti..hepsi bana kaldı..bu yükü taşımayacağım diye korkuyorum...onun istdiği şeyleri yapamazsam yaşamak zor gelecek bana....
ölmeyi bekliyorum...o aşk aşk sevgi sevgi bir biz diye diye canını teslim etti...o kadar hasta olmasına rağmen benimle konuştu vesen merak etme ben seni ararım dedi...son konuşmamızda öksürmekten konuşamadık...içim acıyor...gerçekten bilemiyorum...yazılanları okuyunca Aytülün cennette olduğuna o hep hayalini kurduğueve taşınmış olduğunu şerbetler içip mutlu olduğunu düşünoyorum ama onun yanına komşu olamayacağım diye çok üzülüyorum....onun yanına komşu olmayı nasip et Allahım....
Rabbim, bu kulun engin yine acziyetine düşüp birsürü şey düşünüp yanlışa sürüklendi...ne yazdığımı bile bilemiyorum....Sav. aytülü karşıladı ve hoşgeldin ay kız dedi ona...inşallah buradaki acılarını sevgi isteğini orada yaşarsın...ben dayanamıyorum bu acıya...bana da dua edin..içim biraz rahatlasın...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/anlamak.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Hacer
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen Hacer »

ZAHID Canıma Allah cc rahmet diliyorum.
Yakınlarına dostlarına Allah cc sabur versin bende öğrenince Allah cc rahmetine kavuştuğunu
sizler gibi üzüldüm . İnşallah dualarımızda hiç unutmayalım o zaman hep beraber oluruz.
Belki sağlığında günde 5 defa görüşmek mümkün değildi ama simdi dua beraberliğinde inanıyorum
hediyelerimiz ona ulaşacaktır. Anlamak kardeşim Allah cc saburlar versin sizin yanınızda onun yerini tutamayız
ama bizlerde size ablalık kardeşlik yaparız isterseniz yalnız değilsiniz.
Resim
Kullanıcı avatarı
yagmur
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen yagmur »

Allah rahmet eylesin.
Kullanıcı avatarı
Gul
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Gul »

nur-ye yazdı:Kıymetli kardeşlerimiz Aytül CANımız için KURÂN-ı KERİM Hatm-i ŞERİFi cüz olarak kardeşlerimizle paylaştık 7.ci gecesine kadar okuyacağız إِن شَاء اللَّهُ

okumak isteyen kardeşlerimiz olursa yeni bir KURÂN-ı KERİM Hatm-i ŞERİFi cüzleri paylaştırılabiliriz..
Resim
Kullanıcı avatarı
Gul
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Gul »

nur-ye yazdı:
Kıymetli kardeşlerimiz Aytül CANımız için 2.ci KURÂN-ı KERİM Hatm-i ŞERİFi Hacer kardeşimiz Almanya'da ki kardeşleri ile okuyacak إِن شَاء اللَّهُ

Resim
Kullanıcı avatarı
HAS-AN
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen HAS-AN »

RABBim RAHMETine GARK etsin! Mekanı cennet olsun! Başımız sağolsun!

ZEVK 887

Doğum- Ölüm arasında beşikte mezar kördüğüm
Kırk boğum gırtlakta kırk yıl, tek gerçek benim gördüğüm
Kafayla kalb – akılla aşk , işte eksi-artı İnsan
“Eşya – Olay” aksesuvar, sistemin sahibi Subhân…

26.08.1991 11:35
Antly-yltn mdr..
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/soyres/gullu.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
babzurger
Üye
Üye

Mesaj gönderen babzurger »

RABBİM rahmet eylesin
kabrini pür-NUR
mekanını CENNET eylesin
HABİBİNE komşu
CEMALİYLE müşerref eylesin...(AMİN TA-HA ve YASİN)
Kullanıcı avatarı
Sufican
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen Sufican »

İnanmakta çok zorlandım, Allah(C.C.) kabrini cennet bahçesi eylesin...
Kullanıcı avatarı
kamuran
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen kamuran »

Hayatım boyunca ilk defa yalnızca internetten tanıdığım birini kaybetmenin tuhaf acısını yaşadım. Muhammedinur sitesine müteşekkirim. Rabbim Aytül'ü ikramlarıyla sevindirsin. Gani gani rahmetiyle muamele etsin.
Kullanıcı avatarı
sdemir
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen sdemir »

zahidzenderun yazdı:Resim

YA ALLAH, YA KAYYUM, YA HAKEM, YA ADL, YA KUDDÜS

İsm-i azamın hürmetine, güzel isimlerin hürmetine,
Kuran-ı Hakimin ve sürelerinin, ayetlerinin,
sırlarının, nurlarının,
kelimelerinin ve harflerinin hürmetine,
Resul-ü Ekremin (a.s.m.), mucizelerinin, kemalatının,
şeriatının ve sünnetinin
hürmetine, onun Ehl-i Beytinin, sahabilerinin ve yardımcılarının
ve bunların din yolundaki
mücadelelerinin hürmetine

Ey zalimleri yakalaması pek şiddetli olan Allahım...
Zalimleri zulümleriyle beraber sana havale ediyoruz,
Yardımcımız, koruyucumuz, sahibimiz ancak sensin...
Ey imdada koşacak kimsesi olmayanların imdadı,
Halimizi ancak sen biliyorsun imdat et ki kurtulalım...
Ey korunacak yeri olmayanların koruyucusu,
Dergahına sığındık bizi muhafaza eyle...
Ey kendisinden inayet isteyenlere inayet eden,
Bizede inayet et ki yıkıldığımız yerden doğrulalım...
Ey kendisinden yardım isteyenlere yardın eden,
Ne olur ism-i Cebbarinle, bize bir heybet ve celal giydir ve
düşmanlarımızın ellerini bizden çektir...
Ya ilahi ! bizim ümidimiz ve seyyidimiz yalnız sensin.
Bizi tahkir etmek isteyen ordunun düzenini dağıt !
Ab-ı ruyi Habibi Ekrem için, Kerbela'da revan olan dem için,
Şeb-i fırkatte ağlayan göz için,
Rah-ı aşkında sürünen yüz için, mübarek kıldığın mescidi aksayı ve mazlumları koru ya YARABB...
yalnız sana ibadet ederiz yalnız senden yardım isteriz
bizlerin dualarımızı kabul eyle, ya RAHMAN
İslam'a zafer ver ya Rabbi!...

Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedin innurizzatiyyi ves sirris sari fi sairil esmai ves sıfat.

Amin...Amin...Amin
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/sdemirimza.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
mehrican
Saygın Üye
Saygın Üye

Mesaj gönderen mehrican »

ZAHİT KARDEŞİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN...NUR İÇİNDE YATSIN...MUHAMMEDİNUR AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/mihrican_1.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
ASLI
Dost Üye
Dost Üye

Mesaj gönderen ASLI »

muhammedi nur sakinlerine kalbi selamlarımla..

arasıra uğradıkça Aytül kardeşimizin hastalığı sırasındaki mesajlarınızı okudum ve kendisine canı gönülden şifa dualarımızı yolladık.bazan hastalığı konusunda iyileşme varmı ümidiyle baktığımızda hakkında bilgi sahibi olmasak da ne kadar sevildiğini görüp sevindik.yaşadığı onca sıkıntıyı çektiği eziyetleri Rabbim günahlarının keffareti olarak kabul etsin de tertemiz olsun diyerek bir nebze rahatladık.Hak yolda yürüyen ve kendisini dünyada sevilen bir CAN eyleyen Aytül kardeşimizin Hakka yürüdüğünü öğrendiğimde derin bir nefesle,"RABBİNE KAVUŞMUŞ" cümlesiyle teselli bulduk..

yazılanlara bakıyorum..ve ne kadar sevildiğini görüp seviniyorum.kendisine duacı olan bunca insana bakıyorum,aytül kardeşim ne bereketli bir şey yapmış ve dua okuyan gönüller bırakmış arkasında.

ailesine ve arkadaşlarına sabır diliyor Aytül kardeşimin mekanı cennet olsun diyorum.yattığı yer nur olsun,kabri cennet bahçelerinden bir bahçe olsun.(anlamak isimli kardeşimede ayrıca essabur diliyorum,dualarımdasınız ..)

son nefeste böylesi imanlı gitmeyi bize de nasip et Ya Rabbim..amin..ölümsüzsün artık Aytül Can!

Muhammedî nefeslere...Aşk'la..
Resim

Resim
" Esdikçe bâd-ı subh perîşânsın ey gönül,Benzer esîr-i turra-i cânânsın ey gönül "
- nedim -
Kullanıcı avatarı
Mehmet63
Üye
Üye

Mesaj gönderen Mehmet63 »

Allah Aytül kardeşimizi rahmetine gark eylesin;
en yüce makamları nasib eylesin.
Kullanıcı avatarı
NuruM
Saygın Üye
Saygın Üye

Mesaj gönderen NuruM »

Aytül kardeşime Allah'tan gani gani rahmet yakınlarınada sabır dilerim...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/NuruMimza.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

illaedep yazdı:Mana Alemindedir ZAHİD

Bu gece rüyamda Zahidimin yanına vardım
Sarıldım sarıldım da doyamadım
Kokusuyla mest oldum kendimi alamadım
Güneş gibi yüzü içimi ferahlatırken uyandım

Aşkını bulmuştu rüyamda
Çok mutluydu O ANda
Huzurluydum Onun yanında
Ah Cananım hasret bitmez ki bu Canda.

Başım sıkışsa Ona koşarım
Kendimi saklamadan içimi boşaltırım
Beni herzaman anlar Ona şaşarım
Bu ne güzellikmiş böyle Allahım

İşte böyle bir DOSTtur BİZim Zahidimiz
Alemleri BİRlikte SEYRederiz
Vucutlardan sıyrılıp Gönül Gönül gezeriz
Başı boş kalmayalım diye Resûlullah’ı takip ederiz

İllaEdep
10.04.2008
Resim
Kullanıcı avatarı
elifnur
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen elifnur »

zahid arkadasımız sehit olarak gocmusdur. selametle
Resulullah (sav) buyurdular ki: "Eğer siz hiç günah işlemeseydiniz, Allah Teala hazretleri sizi helak eder ve yerinize, günah işleyecek (fakat tevbeleri sebebiyle) mağfiret edeceği kimseler yaratırdı."
Kullanıcı avatarı
anlamak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen anlamak »

Her zaman aklımdasın Zahid...Ne yollardan geçtik ne yollardan geçiyorum ne yollara giriyorum...
Zahid, sensiz değiliz ama inan sesini duymayı o kadar çok özledim ki. Canım nefesim, canımsın, canım benim...

Daha önce yazmayı düşündüm ama bir türlü yazamadım. Cenazesine katılamadığım Aytülümüz canımızın kabristanına gittim...O kadar tuhaftı ki.Bir çocuk gibiydim. Sanki ilk defa kabristana gitmiş gibiydim. İlk defa bu kadar içime dokundu...
Ahhhh Aytül...O bana sen çok süslüsün derdi ben de süslendim de gittim. Öyle güzel bir yerde ki...Oturdum yanına konuştum anlattım. Beni duymuştur dimi...Ondan bizi de yanına komşu almasını istedim. Canım Zahidim...Çok özledim seni...Öyle bırakıp gittin ki bak hemen darmadağın oldum...Gel de toparla beni bizi...Herkes çok özledi seni...
Gçen haftalarda 40 ı vardı gidemedim ama 7sine gidebilmiştim. O kadar çok güzel dostları vardı ki...Hiç konuşamadım...Hissettim ve ağladımda ağladım...Durduramadım kendimi...Meğer ne değerliymişsin sen Aytül...Bilemedim değerini...Seni çok sevemedim canım benim...çok sevseydim daha çok sevseydim keşke...Eteğine yapışsaydım da bırakmasaydım seni...Senle gidemedik dergaha ama sensiz gittiğimde sen ordaydın sanki...Ahh Aytül....çok özledim seni...can nefesim...Muhammedinurum...Yien içime ateş düştü...YARDIM ET AYTÜL...YARDIM ET...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/anlamak.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
islaminesil
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen islaminesil »

Ne kadar vefasız bir insan olduğumu gördüm,

Hayatımın dönüm noktası, beni islamiyetin gerçek manası ile tanıştıran, beni maddiyatın ve maneviyatın gerçek yüzüyle tanıştıran, Allah'ı uzaklarda değil içimizde aramamız gerektiğini öğreten sevgili aytül hanımın bu haberini bugün görünce kan ağladım dersem yalan olmaz.

Üzüntümden ne yazacağımı ne diyeceğimi bilmiyorum vallahi.

Bizim aytül hanımla çok farklı bir dostluğumuz vardı. Hayatının tamamına beni sığdırabilmeyi o başardı. Ama ben başaramadım. Onunla birlikte o kadar güzel vakitler geçirdikki. En son kendisiyle askerdeyken şilide buluşmuştuk. Beni denize götürmüştü. O kadar mutluyduki anlatamam. Beraber yüzdük. Kardeşiyle beraberdik. Allah razı olsun kardeşide çok iyi bir insan. İstanbuldayken küstük. Esasında ben küstüm. Artık kaldıramıyordum bazı şeyleri. Onu üzmektende korkuyordum. Çokta üzdüm Allah beni affetsin. Bana çok beddua etti. Çok ağır şeyler söyledi. Direndim. Hiç bir şey söylemedim. Ne yazdıklarına bir cevap verdim. Nede telefonlarına.

Ağustos 2010 'da bir mail yazmış bana. bundan bir ay kadar önce gördüm. Orda bana öleceğini söylüyordu. Şuan tüylerim diken diken. Keşke son kez helallik isteseydim kendisinden. Ama benim sahip olamadığım muhammedi edebi kendisinde gördüğüm bir kişinin bana hakkını helal edeceğine inanıyorum.

Ona gereken ilgi alakayı gösterseydim belki bu kadar acı yaşamayacaktı. Çok şey değil sadece sevgi istemişti. Oda olmazsa muhabbet istemişti. Hayatımda hiç yapmadığım bir şey yaptım. SABRETTİM. cevap vermedim. Bugün benim sitemde birisi melamilikle ilgili birşey yazıp altınada detayları muhammedinur.com da bulabilirsiniz demiş. Tevafuk gereği siteye geldim. Gözüm aytülü arıyordu ama bulamadım. Hiç olmazsa sağlık durumuyla ilgili bir haber bulurum dedim ve buldum. Telefon görüşmelerinizi filan okuyunca iy şükür hayatta dedim.

Sonra googleye girip zahid zenderun yazdım. Hocamızın bu konu başlığını görünce yıkıldım. Resmen şok oldum. Hemen birlikte geçirdiğimiz zamanlar aklıma geldi. Bana kazandırdıkları. ve benim vefasızlığım...

İşte öyle sevgili kardeşlerim. 2 yıl sonra yine aytül hanımın vesilesiyle çaldım kapınızı. Ama bu kez mahçubiyetimle yazdım. Hepinize saygılar sunuyorum.

Aytül hanım seni son nefesime kadar andığımda rahmet dileyeceğim. Dua edeceğim senin için. Rabbim cennetiyle sevindirip cemaliyle şereflendirsin seni. Cennetin en büyük konağında en içteki inciden duvarlı mekanda "Hafızlarla" birlikte ol inşaAllah. Ne diyim ha ne diyim. Bilmiyorum sana ne diyim...
[img]http://www.muhammedinur.com/photos/galleries/avatars/imzamnwi1.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
islaminesil
Aktif Üye
Aktif Üye

Gul yazdı:
nur-ye yazdı:
Kıymetli kardeşlerimiz Aytül CANımız için 2.ci KURÂN-ı KERİM Hatm-i ŞERİFi Hacer kardeşimiz Almanya'da ki kardeşleri ile okuyacak إِن شَاء اللَّهُ

3. hatimide ben alıyorum. Büyük kısmı dağıtıldı. Hatim duası zahid zenderun için okunacaktır.
Kullanıcı avatarı
safa-merve
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen safa-merve »

GİTtin
BiTtin
YİTtin
SANma
!
SeNi SEVeriz
HAKKta BİZ BİR-iZ DER-İZ..

Resim

ZEVK 4341

ÇiGan ÇıĞlığında İÇim, İÇli Tok SESin DeRiNden
Yine SORular SORuyor
, SıRR-ı SEVdâ SeHeRinden
AŞK
-ta KÖRDüĞüM-üz, AŞK-ta GÖRDüĞüM-üz!
Değişen bir ŞEY Yok ZÂHİD! NeŞEsinden-Kederinden!..

07.02.11 00:12
GöKlerin Kuşağında
YERlerin Kucağında..

Çigan müziği, macaristan kökenli, hareketli, yaylı sazlarla yapılan bir tür müzik...
Barboros ve seninle parelel dinlediğimizde derin dalgalar doğardı içimizde...
Çingene umursamazlığında delice ağlamak kaplardı geceleri zahid can...
Bilirsin sen sessiz-ıssız gecelerin sözsüz-sesli, yay ve düdük feryatlarını ah canım..

Resim

Allah gani gani rahmet eylesin...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/safa_merve.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
islaminesil
Aktif Üye
Aktif Üye

Allah'ın izni ile 4.hatim başladı.
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

Mubarek günün hürmetine HAKKa yürüyen zahid kardeşimizi ve tüm sevdiklerimizi ALLAHu Zü'l Celal RESULALLAH SALLallahu aleyhi vesellem efendimizin yüreğinde RAHMETine gark etsin إِن شَاء اللَّهُ

Kıymetli islaminesil kardeşimiz kutsal vazifenizi tamamlayıp aramıza dönmüşsünüz. Safalar getirdiniz.. Gözüm hep aradı nerelerdedir dedim. Seni aramızda tekrar görmek çok hoş.
Resim
Kullanıcı avatarı
islaminesil
Aktif Üye
Aktif Üye

Nur ablam, nur-ye ablam,

Böyle bir konuyu keşke gözlerim görmeseydi der dururum bir kaç gündür. İnan evde hasta yattım desem yeridir bu konudan sonra. Geçen yıl annemin babası dünyasını değiştirdi. Belki inan bu kadar etkilenmedim. Ama beynim kabul edene kadar böyle gidecek sanıyorum.

Şimdi okuma zamanıdır diye düşünüyorum. Hocamızın ana sayfadaki yazılarını okuyup bir nebze, Kıtmirlik makamındakilere, kıtmir olup bu vazifeye olan arzumu tazelemiş oluyorum inşaAllah.
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen kulihvani »

sevgili islâminesil oğul!
vatan vazîfeni şerefle bitirip seni aramızda görmek,
gidenimizle kalanımızla Rasûlullah sallallâhu aleyhi ve sellemin Yüce Yüreğinde BİZ BİR-İZ Kevserinde DAMLa oluşun,
gönlüme neşe verdi çok şükür.. gönlünce güzelliklerini muhammedinur penceresinden üfürmeni dilerim inşâe ALLAH..

zahid canım en son konuşmasında hırıltılı sesiyle:
"SEVgi Sırrımızı kefen ettim can Hocam, mutluyum ve HAKKtan umutluyum gam değil artık ölmek, beni rahmetle ANın Hocam! Beni Anacak kimsem pek yok ama Muhammedî Nur Ocağımız ebeden yanacak ve anacak!" demişti..
rahmetler olsun ebeden!
BİZde yolcuyuz hemde saatte 1600km/saat dünya dönüş HIZıyla ölüme koşmaktayız durmadan hayr ile inşâe ALLAH..

sizler çok gençsiniz ve haklısınız bu delikanlılık neler ettirir bilidiğimiz şeyler.
ama gurur duyduğum şu ki HAKta ve Hayrdasınız, Muhammedî Neşeyle Hasbî Hizmettesiniz hamdolsun...

Dürüst insanlar oymağı, ana baba ve can dostların Yüce Gece kandilini Muhammedi Muhabbetle Tebrik ederim..

sana dâima Hak ve Hayr duâ ederim..

Muhammedî Muhabbetle
Resim
Kullanıcı avatarı
MINA
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen MINA »

Bu gece, mâna ÂLEMinde Zahid CAN gösterildi..
Dost ve sevdiklerinin gönlünü seyr ediyordu....Tarifsiz mutlu, öyleki Onu seyr etmek bile beni kendimden geçirdi...Tebbesümü o kadar içten ve güzeldi, UY-ANınca içime işlemiş bir SEVinç DUYdum...

HAYırdır inşaAllah..
Elhamdülillah..

Güzel İNSAN, Zahid CANa sonsuz selâm...

''Ve Allah'a Sımsıkı Sarılın...''

Hacc / 78

“Tebrik ve Taziye” sayfasına dön