Tanışma

Kullanıcı avatarı
Nazenin
Yeni Üye
Yeni Üye

Tanışma

Mesaj gönderen Nazenin »

Merhaba Münir Derman Hazretleri hakkında bilgi arariken sitenize ulaştım. site yöneticileri ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Saygı ve selamlarımı sunarım.
Kullanıcı avatarı
MINA
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen MINA »

Resim

BİR "MERHABA'' da Bizden size...
selam ve sevgiyle HOŞGELDİNİZ...
''Ve Allah'a Sımsıkı Sarılın...''

Hacc / 78
Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Hakan »

Merheba Nazenin can...

Münir Hocamın gönül dostları,gönüldaşları Hocama duyulan özlemle buraya gelmektedirler. Allah razı olsun. Rasulullah sallallahu aleyhi vesellem efendimizin gönül deryasının damlaları arasındaki Münir Hocama gönülce dualar sunarım inşallah...

Muhammedi Muhabbetlerimizle...
Resim
Kullanıcı avatarı
habibi
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen habibi »

mERhaba gönlünün ve sevginin ERi olan kullara ...

BİR'de BİRliğin ER'i olan cANlara

sELam olsun...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/hbbi.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen kulihvani »

Resim

değerli nazenin can;

"İnce, nazlı, zayıf, lâtif, hoş edâ olan, nazlı yetişmiş, Nazik endamlı" isminizle hoşgeldiniz ve hoş bulduk SİZi..

Bu Gönüllerin Kerem Kevseri Resulullah sallaallahu aleyhi ve sellemim NUR GÜL Bağına bir TEVHİD TOHUMU OL-AN yÜreğiniz de dikildi İnşaallah..
Muhammedi Muhabbet ve
DUÂlarımız SENinle..

BİZ BİR İZ İnşaallah...
Resim
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

Resim

ES SELAM RESULULLAH SALLallahu aleyhi vesellem efendimize ve DUYup UYan BİZlere OLsun İNŞAALLAH!

HAYY OL-AN Münir DERMAN k.s babamız Elinizden tutup sizi MUHAMMEDİNURa getirmesi mubarek olsun öncelikle..
NAZenin kardeşimiz AİLEmize hoşluklar getirdiniz. Hoşluklar BULunuz.

DOĞRU adreste ve MUHAMMEDÜL EMİN diYÂRındasınız.

Kulihvani ÜSTADımız der ki; ‘’İşte önünde, kıble yönünde, son fırsat ömründe, GÖNÜL GEMİSİ!’’ BİZlerde 4lü sistemle İLAHİ İLMin EĞİTİMini alarak MUHAMMEDİ EDEBin ÖĞRETİMini kardeşlerimizle öğrenme AZMindeyiz.... Her birimiz Birbirimize RESULULLAH SALLallahu Aleyhi vesellem efendimizin adına ve hesabına HİZMET etmekte..

Bu YOLa HAKK DOSTları ''ZOR YOL!'' demişlerdir '' İLİM ile BİLmeden, EDEB ile BULmadan bu ÇÖL geçilemez.'' demişlerdir
O yüzden İLİM ile BİLmeli, EDEB ile BULmalı İRFAN ile OLmalı ki, ERKAN ile YAŞAnsın.

ALLAHu Zü’l Celal’imizin İzni ve İNAYETiyle,
RESULULLAH SALLallahu Aleyhi vesellem efendimizin ŞİFAlı ŞEFAATıyla,
HAKK DOSTlarımızın ŞİFAlı HİMMETleri ile
Kişisel GAYRETinizin meyvasını NARda pişirilip, OLgunlaşan NUR meyvanızı yemenizi dilerim…

MuhaMMedi MuHABBEtlerimİZle!....
Resim
Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Hakan »

Merheba Nazenin can...

Münir Hocamın gönül dostları,gönüldaşları Hocama duyulan özlemle buraya gelmektedirler. Allah razı olsun. Rasulullah sallallahu aleyhi vesellem efendimizin gönül deryasının damlaları arasındaki Münir Hocama gönülce dualar sunarım inşallah...

Muhammedi Muhabbetlerimizle...
Resim
Kullanıcı avatarı
Nazenin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Nazenin »

Tekrar "MERHABA" inanın ne yazacağımı şaşırdım. Benim tanışma yazım için neler yazmışsız !!! Çok kıymetli vaktinizi bana "Hoşgeldin" demek için ayırıp, öyle şeyler yazmışsınız ki, bu sözlere nasıl cevap verilir bilemiyorum. İnanın sarsıldım gözlerim doldu canı gönülden "Hoş bulduk" diyorum. Tüm CAN lara teşekkür ederim.

“Tanışalım mı? ~Hoş geldiniz~” sayfasına dön