Selamünaleyküm

Kullanıcı avatarı
nebula
Üye
Üye

Selamünaleyküm

Mesaj gönderen nebula »

Sitede okuduklarım ufkumu genişletti bazı olaylara bakış açım değişti bende tesadüfen girdiğim bu siteden çıkamadım bazı şeylere hazırlık için bazı şeyler öğretiliyor herhalde hiçbirşey boşuna değil okuyarak olmuyor okumadanda olmuyor ilimle olmuyor ilimsizde olmuyor isteyerek olmuyor istemedende olmuyor bakalım hadi hayırlısı Rabb'im nasıl razı olacaksa öyle eylesin bizi, hüsnü niyetlerle kurulmuş seviyeli bu birliktelik için hepinizi tebrik ediyorum Allah'a emanet olun...
Kullanıcı avatarı
HAS-AN
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen HAS-AN »

Aleyna Ve Aleyküm Selamm..

Hoşgeldiniz Sefalarr Getirdiniz Üyeliğiniz Hayırlı ve Daim Olsun..

[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/soyres/gullu.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Hakan »

Ve aleyküm selam nebula kardeşim...

Rasulullah Sallallahu Aleyhi Vessellem Efendimizin öğretim ve eğitimiyle hizmet etme gayesi içerisinde BİZlik deryası sitenize hoş geldiniz...

Gerçekten Rasulullah sav. in edebiyle nakillenmiş aklın ne mükemmel ve muhteşem olarak yaratıldığını,

Yaratılma gayesine hizmet ederken gördüğü olaylar karşısındaki muazzam zevki ve hazzı yaşayışını,

İlimle bilgi dağarcığını oluşturarak dörtlü sistemin İLİM bölümünü tamamladığını,

Daha sonra İRADE ile bulunduğu yolda adımlarını sağlamlaştırarak ilerlediğini,

İDRAK ile fehmederek anlayarak yaşamı zevklendirdiğini, anladığını,

Tüm bunlarla birlikte yoğrularak İŞTİRAK'le uygulamaya koyduğununu gördüğümüzde ne muazzamlıklarla karşılaşmaktayız.

Akıl hayret ve hayran bir şekilde olayları izlerken mest olmakta ve Ya Rabbi ben Senden razıyım, sen de ben den razı ol, Raziyeten Mertiyezeni hazmetmektedir.

İnsanlara hizmet etmek ve Rasulullah Sallallahu Aleyhi Vessellem Efendimizin hizmetini sunmaktan zevk duyuyoruz. İnşallah sizlerle birlikte paylaşımlarınızdan zevk alacağız...

Muhammedi muhabbetlerimizle...
Resim
Kullanıcı avatarı
nebula
Üye
Üye

Mesaj gönderen nebula »

Akıl hayret ve hayran bir şekilde olayları izlerken mest olmakta ve Ya Rabbi ben Senden razıyım, sen de ben den razı ol, Raziyeten Mertiyezeni hazmetmektedir.

Hakan kardeşim herşeye rıza göstermek çok zor bir iş ya gönülsüz olacaksın yada gönlün O'nla dolacak bilmem ki bu nasıl olacak...
Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Hakan »

Bu gün Münir Derman k.s. Hocamın sohbetlerini yazıya çeker iken şöyle bir söz beynimde çınladı. İnsan Allah'ın mekanıdır.
İşte üstadım. Allah cc nun Hz. Adem Aleyhisselama üflediği ve daim ölmeyecek olan ruh'la her şeyi doldurup her şeyi yaşıyoruz. çıplak girilip çıplak çıkalan bu alemde oynanan tiyatro oyonunda rolun gereklerini iyi yapmalı ve Allah Celle Celalehuya karşı aşkımızı ilan etmeliyiz. Rasulullah Sallallahu aleyhi Vessellem Efendimizin muhabbetiyle dolmalıyız.

Hepimiz Allah Celle Celalehu ve Rasulullah Sallallahu Aleyhi Vesellemin sevgisiyle gönüllerimizi doldurmak içim muhammedi azim ve caba içerisinde elimizden geldiğince çalışmaktayız. Allah Celle Celalehudan yardım diliyoruz. Rasulullah Sallallahu Aleyhi Vesellemden şefaat diliyoruz ki başaralım inşallah...

Muhammedi muhabbetlerimizle...
Resim
Kullanıcı avatarı
gullale
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen gullale »

Nebula kardeşimiz, Muhammedînûr ocağına hoş ve sefâ geldiniz. Kendinize müstear ad olarak seçtiğiniz ya da seçtirilen isim muhteşem. İnşâe ALLAH nice güzellikler, nice derinlikler olan gönlünüzden yararlanır, faydalanırız.

Muhammedî MuHABBEtle...
Resim
Kullanıcı avatarı
aNKa
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen aNKa »

Ve aleykümesselam nebula kardeşimiz..
Hayyatta tesadüflere yer yoktur ki herşey Sistemin Sahibi Subhan Allah c.c. tarafından sistemli bir şekilde akıyor..
İlahi İlim öğretimi ve Muhammedi Edeb eğitimi dershanesine hoş geldiniz...
Gönül verenlerin sitesinde BİZe düşen Muhammedi gayret, muhabbet, merhamet ve hasbi hizmettir...
Ancak bu şekildedir ki Hakk Dostlarının yardımı, duası ve himmeti erişsin,
Ancak bu şekildedir ki Rasulullah s.a.v. efendimizin şerefli şefaatı ve şifası BİZimle olsun,
Ancak bu şekildedir ki Allahü zü'l Celâlimizin inayeti ve hidayetini bulabilelim...
İnşaallah...
Rabbül Âlemin olan Allahü zü'l Celâlimizden razı olalım inşaallah...
Muhammedi MuhabbetlerimİZle.
Resim
Kullanıcı avatarı
habibi
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen habibi »

ve alaykum selam hoşgeldiniz hoşluklar buluruz bulursunuz inşALLAH...

SATIRLARDAN NASILSA OKURUZ MÜHİM OLAN SADIRDAN OKUMAKTIR!...

OKUYABİLENLERDEN OLABİLMEK DUASIYLA...
[img]http://www.muhammedinur.com/resimler/cicekler/hbbi.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
nur-ye
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen nur-ye »

ResimResim
Resim

Ve aleyküm ES SELAM
SEVgili CAN kardeşimiz nebula GÖNLÜNüze BEREKETler diliyoruz.

BİZler ÖZ kardeşleriz ve TEK HEDEFimiz RESULULLAH Sallalahu Aleyhi Vesellem Efendimizdir. Ailemize gelişiniz HAKK ve HAYR OLsun İNŞAALLAH!

HAYATımın DÖNüm NOKTAsında MUHAMMEDİNUR GELİŞim çok önemli BİR ANda OLmuştur,
Yana-yakıla cayır-cayır 12 sene boyunca deliler gibi manadan aradığım maddede günahlarım nedeniyle artık karşılaşacağımı ummadığım!
UMUTlarımın kırıntılara dönüşdüğü NOKTAda! TEVAFUK GÜZELiği ile mest olmuşşuzdur. ALLAHU ZÜ'L CELALin sisteminde tesadüfe yer yoktur. Sizide hoş karşılama ile gönlünüzdeki MURADı dileriz.

MUHAMMEDi MuHABBEtlerimİZle!....
Resim
Kullanıcı avatarı
ayyildiz
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen ayyildiz »

*** Ya Şafî şifa eyle ***

Nuriye Hanım sabır, Rab sabir dahleyle,*
Şifa Rabbimin lütfu, Hak ihsanın eyle,*
Bu bir imtihan sırrı, Hayy zikrini söyle,*
Valideyne hürmet eyle, gül sevabtır böyle.*