AskerPostası.Sualtı eğitim ve kurtarma komutanlığı.İstanbul

Kullanıcı avatarı
hasancan
Üye
Üye

AskerPostası.Sualtı eğitim ve kurtarma komutanlığı.İstanbul

Mesaj gönderen hasancan »

Sevgili dostlar,

Şimdi teknoloji çıktı ya kalem de tutmuyor elimiz. Alsam kağıt kalemi vakit az. Akşam olup yat dendimi geceye kadar muhabbet, şınav yarışı yada isimşehir, amiralbattı... Çarşı iznindeyim hazırlıyorum şimdi sizlere
e-a.postası.

Doğuya gitmek ister miydim???? evet isterdim . Her gün rahat rahat yatarken şehit haberleri almak çökertiyor beni. Doğuda olsam kafamda patlıyan mermileri kadermiş der bir seyr mahalli olarak seyreder askerliği bitirirdim. Çok şükür bugünde ölmedim anne diye başlamıyorum mektubuma. Allah bizim için vazife yapan askerlerimizin yardımcısı olsun. İstanbul sakin, İstanbul medeni... Beykozda sualtı kurtarma eğitimi görüyorum iyi bir meslek ve güzel anılar sahibi oldum rabbime şükürler olsun.

Geçen gece olduğu gibi sevgilimede yazmak istedim inanın çok bir şey bulamadım yazıcak. Bakın örneklere:

Çiğdem -işte bizi buraya aldılar koydular, komprasörde bozuk dalış yapamıyoruz...
-bu gün havuzda tüp ile daldık sıra gelmedi...
- Öğlen makarna şıkmıştı şükürsüzler hep döktüler yemekleri !!...
- kursiyerlik tüm güzelliği ile devam ediyor, bana dua et.
özeli bi kenara bırakalım hep böyle şeyler anlatıyorum... Aa pardon ya gece olanlar:

Canım- gece koğuşlardan ses gelmiş ast subayda ters birisiydi aldı bizi helikopter pistinde 20 tur bir de üstüne denize sokup şınav çektirdi...
- Bizim Birkant ast subay geçen gün canımızı aldı. Böyle yere uzanıp bacakları çırpma eğitimi var işte bi başladık balıkadam kıyafeti var üzerimizde 10kilo öldül-öldük bide yapamıyana sopa var ama öle esprisine hafif yani :) gülüşmeler...

hep bu tat'ta sohbetler .

Güzel gönüllü kardeşlerim, inanın bu askerlik benim muradım idi. Asker olmak için kalbim çarpıyordu ama şimdi biraz pişmanım. Sizlere birkaç şey söyliyeyim bir kere OKUyup askere öyle geliniz... Eminim ki çoğunuz idrak sahibi insanlarsınız, etrafınızda anlayışsız insanlar olacak ve sizi çok üzecekler... tekrarlıyorum OKUyun yoksa yanarsınız!!! . 2. Mehmed ismine hãlal gelmemesi için tambir Mehmetçik olunuz . 3. Komutanlıkta İsmail Yk en sevilen şarkısı, en çok izlenende Bengünün son klibi. O yüzden bir küçük radyo ne yapın edin içeri sokun yoksa psikolojikman çökebilirsiniz:) espiriydi...

Çok uzun olmasın bir iki şey daha yazıp noktalıyacağım.

Dostlar koğuşlarda 18 veya 78 farketmez kalabalık bir şekilde yatıyorsunuz, insanlar iç içe mahrem pek az oluyor. Siz namaz a durayım diyorsunuz pek saygı göremiyebiliyorsunuz filanda falan ama çoklarının kendisine gül bahçesi eylediği bu mahşer yeri beni çok fena yakıyor. Bildiğim bulduğum güzellikler ile alakam kesildi. Hakk yol üzerinde bi samimiyetim kaldı ki bu kadar olması benim kendi ayıbım... Kimsecikler yok iken veya uyurken namaza duruyorum ama işte haftada bir iki... İnş. kendimi toparlıyacağım bana bu ve her şey için dua edin ben siz güzellerin daim duacısıyım...

... daha ferah günlerde görüşmek üzere.

Not: Asker adamdan imla hatası yapmamasını beklemeyiniz acelem var :)

Bi not Daha : BAHRİYELİ OLMAK GURURUMDUR

bi tane daha not: el-Hamdülillah
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

sağ ol Hasancan

Mesaj gönderen kulihvani »

Allah cc yardımcın olsun Hasan can..
Duamız bereaber Resûlullah Sav'de İnşaallah..

“Tanışalım mı? ~Hoş geldiniz~” sayfasına dön