onda kendimi gördüm

Kullanıcı avatarı
elifdostu
Özel Üye
Özel Üye

onda kendimi gördüm

Mesaj gönderen elifdostu »

Şükürler olsun Allah(CC)'a ki bugün Halim KÖK kardeşimizle tanıştık ve düşüncelerimde yanılmamışım. Hatırlarsanız daha önce "halim selim bir insan" olarak gıyabında tanımlamıştım kendisini. Umduğmdan daha da güzel bir insan. Sanki onda kendimi gördüm.Allah(CC) razı olsun. Resulullah(SAV) "Mü'min mü'minin aynasıdır" buyuruyor. Evet aynada görür gibi kendimi gördüm Halim'de. Selam ve dua ile...
Âmaya renk tarif etme,
Siyahtan gayrını blmez,
Aşığa DOST'tan bahsetme,
ALLAH'tan gayrını bilmez...
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen kulihvani »

Allah razı olsun elifdostu kardeşim,
Muhammedi Muhabbet, tohumdan tohuma Tevhid taşınmasının yaşanmasıyla gerçektir.
Tertemiz yürekli kardeşlerimizin "BİZ" buluşması hepimiz için sevinç kaynağı olmuştur.
Muhammedi şuûr, Hakk'ı duyup Hayra uymada "BİZ" likte uyanış ve "BİR" likte yaşayıştır.
Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem'de Tevbe, Dua ve Rıza Birliğine fiilen katılımdır.

Nur-u Mim "BİZ" liğinde ve Elif "BİR" liğinde nice Hiçlik içinde, hepimiz ayni seviyede hizmetçiler olarak,
Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem adına ve hesabına Hasbi Hizmetlere koşalım İnşaallah...
Resim
Kullanıcı avatarı
derunilale
Saygın Üye
Saygın Üye

Mesaj gönderen derunilale »

"Muhammedi şuûr, Hakk'ı duyup Hayra uymada "BİZ" likte uyanış ve "BİR" likte yaşayıştır. " çok güzel..Allah razı olsun..
aynada her daim güzellikleri görmek duasıyla..
[img]http://www.muhammedinur.com/photos/galleries/avatars/kjkjkjkop4.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
halimkok
Özel Üye
Özel Üye

Aziz kardeşim

Mesaj gönderen halimkok »

Aziz kardeşim, ne söyleyeceğimi bilemiyorum.
Mesajını bugün görmek nasip oldu ve mahçup oldum doğrusu...
Hem vefasızlığım için hem de senin sergilediğin güzelliği sergileyemediğim için... Ne diyeyim Allah razı olsun.
Ben de seni çok güzel gördüm, hemen ısındı yüreğim yıllardır tanıyormuşum gibi... ne güzel duygularımızın karşılıklı olması...

Güzel gören gönlünüze Allah nurlar katsın her daim.
Selam ve sevgilerimle
[img]http://www.muhammedinur.com/photos/galleries/avatars/muhammedinurimza.jpg[/img]

“Tanışalım mı? ~Hoş geldiniz~” sayfasına dön