DÜŞünüYORUM-LUYORSUN

Kullanıcı avatarı
Gariban
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen Gariban »

Çok Haklısın Halimcanım,
İşten eve dönerken Yasin Suresinden bildiğim bir kaç ayeti okur sonra Sadakallahulazim derim. İşte bunu derken bir kaç gündür aklımda bu söz vardı habirem düşünüyordum. Akım yine aynı yerden Halimcan geçen sohbetteki araba örneğini söylerken senin yazıp benim aklımda dediğin gibi. Aynı şeyleri hissetmekte düşünmekteyiz BİZ-BİR-İZ.

Selam ve sevgiyle
Gariban
Resim
Kullanıcı avatarı
ahsen
Saygın Üye
Saygın Üye

Mesaj gönderen ahsen »

...Ne gariptir insan gönlü… Bunca hatıra unutulmuş gibi bir yerde durur… Hiç akılda yokken bir bakarsın çıkagelmiş… Bir söz ile… Bir yaşanan ile…

demişsin ya sen...
Zaman bir rüzgar gibi üflerken önümüzden ,ardımızdan,hatıralar önümüzde sürüklenen kuru yapraklar gibi...
Akılla değneğiyle güdünce gitmiyor aşk otlağında kelimeler,düşünceler...
Ama gönül...Sırları hala keşfedilememiş , bence hiç de keşfedilemeyecek olan muamma.Onunla giderken dalıp manzaraya oraya nasıl vardığını fark edemiyorsun bile ama durup bi bakınca sanki damağındaki Rahmani tattan başka hiç bi kanıtın da kalmıyor kendine...nasıl da vardım buraya?

Sunduğun siyah beyaz fotoğrafınızı izlemeye doyamadım...O belki benim de başka fotoğraflarımı düşürdü zaman albümünden...
Belki de tozlu köy yolunda koşan küçük oğlan çocuğunun heyecanı ,bu anı nın diriliği halen yaşıyor diye zamanın o sayfasında...

Her ne ise sebep .İyi geldi ,sizin mutlu evliliğin hikayesi(MAŞŞALLAH) bi de Gariban kardeşle sekronize paslaşmalarınızı izlemenin keyfi... .
Resim
Kullanıcı avatarı
cigdemm
Yeni Üye
Yeni Üye

salavatlar!

Mesaj gönderen cigdemm »

Selamün aleyküm!
Arkadaşlar ben size çok önemli olan salavatları yazmak istiyorum!
Bu salavatlar ile Allah Rasulü gönlümüzün Güneşine selat ve selam edebilirz.!

Salavat-ı kadir:

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin nebiyyil ümmiy el habibil alil kadril azimil cahi ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

Çok büyük fazileti olan bu salavatı bol bol getrmeliyiz.! Allah izin verdikçe ben size önmli salavatları yolucam:!:
lütfen okyun :!: :!: :!:
Kullanıcı avatarı
halimkok
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen halimkok »

Aleykümselam Sevgili Çiğdemim Kardeşimiz... Hoşgeldiniz GÖNÜL BİR' liğimize... SEVGİ DİR' liğimize...

Sâlavatlarla geldiniz... Allah razı olsun...

SÂLL' imiz daim olsun inşallah...
[img]http://www.muhammedinur.com/photos/galleries/avatars/muhammedinurimza.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
aNKa
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen aNKa »

Ve aleyna aleykümesselam cigdemm kardeşimiz
Kendi gönül sitenize hoş geldiniz..
Salavatla gelişiniz ve üyeliğiniz Hak ve Hayr olsun inşaallah..
Muhammedi muhabbetle selamlarız.
Resim
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Re: salavatlar!

Mesaj gönderen kulihvani »

cigdemm yazdı:
Salavat-ı kadir:

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin nebiyyil ümmiy el habibil alil kadril azimil cahi ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.
Değerli çigdem can ne kıymetli bir SALLavat ile teşrif etttiniz.

"Allahım!
Makamı-itibarı çok azîm-büyük, kadri-kıymeti yüce, sevgili nebiyyi'l ümmî'miz - amâdan haber getirenimiz, Efendimiz Muhammed'e sallımızı, selamımızı ve teslimiyyetimizi sağla!
Aziz Ailesine ve kendisine sahip çıkan-sahip çıktığı ashabınada salat ve selâmlarımız.."

Hoş geldin sevgili çiğdem MuhamamediNur Çölünde can çiçeği olasın..

Muhammedi Muhabbetle..
Resim

“Tanışalım mı? ~Hoş geldiniz~” sayfasına dön