SAFFFF YÖRÜK!!!!

Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

SAFFFF YÖRÜK!!!!

Mesaj gönderen Hakan »

SAFFFF YÖRÜK!!!!

Sorulsa idi eğer! Doğmak ister miydim? Anamı babamı seçer miydim, şu bedenimde ve karekterimde olur muydum, aynı mesleği yapmak ister miydim bilmiyorum. Elest Âleminde kalmak, sözümde yok olmak isterdim. Dünya imtihanı, eşya olay zaman ve mekanı NA ile tamamlayarak yok olmak isterdim. Doğup büyüdüğüm ve bir karektere büründüğüm çevrem; olaylara, mekan ve makamlara önem verirlerdi. Belki bunlarla insanların saygısını, sevgisini ve hayranlığını kazanmak ve ben de varım demek isterdik. Garibin eteğine kavurga dökmüşlerde bacağım yandı diyenin hesabı, bizim de yüreğimize Muhammedî Edebi serptiler ve serpmeye çalıştılar amma tersin tersin giden ördek gibi almamaya olmamaya, bişmemeye koşmamaya SAV'de yok olmamaya koşuyorum sanki. Kendimi de tam mânâsıyla tanımadığımı düşünerek, zaaflarım nedir, nerde serr veririm nerde dönüp kaçarım onu da yokluyorum bakalım. Şunda kalben eminim ki Muhammedinur sitesi hiç kimseye ait olmadığı gibi hiç kimsece de sahiplenmeden, nasiplenerek Muhammedî Edebin elden ele, gönülden gönüle sunarak, SAV'in yüreğine hemhâl olunacak zikir fikir şükür ırmaklarının gönülleri serinletme serinliğidir inşeallah... Bir çok kez eşşşşekten düştüğüm için azda olsa tecrübem var. Düştükten sonra vâhâda ne eşşşşek bulabildim binmek için, Muhammedî edepten uzaklaşmış eşşşşek aklımı uzunca süre aradığımı düşünüyorum. Halen başlıkta olduğu gibi SAFFFF YÖRÜĞÜ arıyorum madde ve mâna âlemimde!...
Resim
Kullanıcı avatarı
Hakan
Moderatör
Moderatör

Re: SAFFFF YÖRÜK!!!!

Mesaj gönderen Hakan »

Bu bölümü bir günlük gibi yazmak istiyorum. Belki benim yaşadıklarım, düşündüklerim, anladıklarım ve anlamaya çalıştıklarım bir çok CAN'a hizmet olarak döner. RasûLuLLah Sallallahu Aleyhi ve Sellem Efendimizin Vedâ Hubtesinde buyurduğui gibi: "Burada olanlar olmayanlara bunları anlatsın, belki onlar, burada olmayanlar daha iyi anlayabilir.".
Bu nedenle âcizâne bâzen sıkıcı bâzen de neşeli olabilir. Tabii ki doğal olarak insan ömrü, duyguları da hava durumu gibidir. Kimi zaman güllük güneşlik bir yaz havası iken, kimi zaman fırtınalı boranlı bir kış havası gibidir..
Resim
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Re: SAFFFF YÖRÜK!!!!

Mesaj gönderen kulihvani »

ResimYEDimEVsimYELkENlimİZz!..

AHmakLar MeZÂR TAŞInda
HAKk ÂŞıK KeReM KAŞInda
SAKın GAMm Eme HAKANım
->ALLAH >İŞİ-nin BAŞInda!..

celle celâlihu..

SALLanma ki SALLa GELsÎN
ZeHiR-ZıKkıM BALLa GELsÎN
BİZ BİR-İZ DEstÂNı-n DİLLe!
BİTLİS’tEN MaSALLa GELsÎN!..

ZEVK 7394

AŞKın ->İLLiYyîN ÂLÂSIn ->AŞKa AKIŞın ->YAŞAdık!
İNdik ->ESFEL BeLÂSIna ->HASsret YAKIŞın YAŞAdık!
CÂNda CÂNÂN YEDi mEVsiM ->CemÂL BAKIŞın YAŞAdık!
ZeHiR-ZıKkıM OLdu ->HAYyat!. ->ZeMHeRi KIŞın YAŞAdık!

şU ÂLeMde ÇOkk GÖRüLdük!.
->YEDi DiYÂRa ->SÜRüLdük!.

->NiCE “YUHh!.” ÇEKiLdi ->BİZe!. ->NiCE ALKIşın YAŞAdık!..

13.01.16 13:48
brsbrsmd..tktktrstkkmdzmÂnnn..

NiCEsine “DOstum!.” DEdik
>KALBimİZdEN KAZık YEdik
->İT İZi <-> KuRt İZi ->BİLe
“BİZ BİR-İZ” KiM?!. BİLemedik!..

Resim

KuL İ h v  Nim Resim GÖNLün ResimEĞLiYOR musun?
GuRBet ZoRr!. HAsret ZoRr!. ResimÇAĞLıYOR musun?
“DOstt!. DOstt!.”DEyü ResimYÜRek DAĞLıYOR musun?.
Resim RAHatım YÂD DiYÂRInda..
Resim RAHat UYU ResimMeZÂRında…
NE Kadar MUTLuyum ResimbANa BAK ANNe!?.
ResimBULut BULut GÖZLerindEN AKAN ResimNe?!.
ResimNE O A N N e?. ResimNE O?. ResimA Ğ L ı Y O R musun?.. HAYy DOstt celle celâlihu…
Resim

“Hikaye, Makale ve Yazılar” sayfasına dön