Kullanıcı Yetkileri Düzenlemesi

Site ve Forumumuzla ilgili duyurularımız.
Kullanıcı avatarı
Ahmed
Admin
Admin

Kullanıcı Yetkileri Düzenlemesi

Mesaj gönderen Ahmed »

Değerli Muhammedinur Üyelerimiz,

Geçtiğimiz hafta içinde sitemizi ve sistemimizi yeni bir hostinge taşıdık. Bu taşınma sırasında bazı arkadaşların kullanıcı yetkileri kısıtlanmış olabilir. Bilerek yaptığımız herhangibir kısıtlama yoktur. Kendi kullanıcılarında böyle bir hata oluşan üyemiz var ise lütfen özelden site yöneticilerine bildirsin ki biz de gereğini yapabilelim, inşaAllah!

Muhammedinur Site Yonetimi.
***"En Kötü KÖRlük, gÖZünü GÖRmeyiştir!.." Kul İhvani
Kullanıcı avatarı
kulihvani
Site Admin
Site Admin

Re: Kullanıcı Yetkileri Düzenlemesi

Mesaj gönderen kulihvani »

O ki; Resim

HiZMeT ile DEST-i KEMÂL
HiMMeT ile DEST-i CEMÂL!..

ALLAH celle celâluhu YÂRdımcımız
Rasûlullah sallallahu aleyhi ve sellem YÂRımız olsun Ebeden İnşâe ALLAH!.. AHMEDcANımız!..

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ
"Yâ eyyuhellezîne âmenû in tensurûllâhe yensurkum ve yusebbit akdâmekum: Ey iman edenler, eğer siz Allah'a (Allah adına İslama ve müslümanlara) yardım ederseniz, O da size yardım eder ve sizin ayaklarınızı sağlamlaştırır.” (MuhaMMMed 47/7)
Resim
Kullanıcı avatarı
Gariban
Moderatör
Moderatör

Re: Kullanıcı Yetkileri Düzenlemesi

Mesaj gönderen Gariban »

kulihvani yazdı:O ki; Resim

HiZMeT ile DEST-i KEMÂL
HiMMeT ile DEST-i CEMÂL!..

ALLAH celle celâluhu YÂRdımcımız
Rasûlullah sallallahu aleyhi ve sellem YÂRımız olsun Ebeden İnşâe ALLAH!.. AHMEDcANımız!..

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ
"Yâ eyyuhellezîne âmenû in tensurûllâhe yensurkum ve yusebbit akdâmekum: Ey iman edenler, eğer siz Allah'a (Allah adına İslama ve müslümanlara) yardım ederseniz, O da size yardım eder ve sizin ayaklarınızı sağlamlaştırır.” (MuhaMMMed 47/7)
Resim

“Duyurularımız” sayfasına dön